Aktuality

Klubový titul mistra ČR v aquatlonu, Lukáš Kočař vítězně na Brněnském půlmaratonu

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali mezi kluby titul mistra ČR v aquatlonu! Díky super výsledkům Filip Tlamka, Jakub Marek, Šárka Půstová, Veronika Velísková, Jan Odehnal, Jakub Odehnal, Petra Dvořáková.
Lukáš Kočař zvítězil ve skvělém čase 1:10:29s na Brněnském půlmaratonu!!
Gratulujeme!

Prázdninový triatlonový kemp 2019

Milí rodiče, připravili jsme pro Vaše děti prázdninový (celodenní) triatlonový kemp ve Sportareálu Družstevní. Kemp je zaměřen na rozvoj plaveckých, cyklistických, běžeckých dovedností a technických dovedností pro triatlon.

Vendula Frintová a Romana Gajdošová zahájili sezónu v seriálu Mistrovství světa

Seriál Mistrovství světa v olympijském triatlonu odstartoval v Abu Dhabi. Výborně se vedlo Vendule Frintové i Romaně Gajdošové, když obsadily 15. respektive 31. místo.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu zahájili sezónu 2019 na výbornou!

Lukáš Kočař zahájil sezónu mistrovským titulem v zimním triatlonu. Výborně se dařilo i Alžbětě Hruškové, Monice Rosenkrancové a Janu Čelůstkovi. Více v článku.

Vendula Frintová bronzová ve světovém poháru v Sarasotě (USA)

Vendula Frinotvá vybojovala vynikající bronzovou medaili v závodě světového poháru. Miloslav Bayer reprezentoval v Poreči, kde bral 1. místo ve své věkové kategorii.

Vendula Frintová šestá v závodě světového poháru v čínské Weihaii

Vendula Frintová si doběhla pro další výborné umístění v závodě světového poháru v číské Weihai, tentokráté pro 6. místo. Další závodníci reprezentovali na MČR v duatlonu a Ironman 70.3 Slovenia. Více v článku.

Vendula Frintová zvítězila na domácím SP v Karlových Varech!

Vendula Frintová vybojovala vynikající výtězství na domácím světovém poháru v Karlových Varech. Jan Čelůstka doběhl na 26. místě a Romana Gajdošová 23.

Lukáš Kočař 10. na ME Xterra v Zittau (GER)

KONRAD TOOLS TEAM měl tento víkend zastoupení na ME v Xteře v německém Zittau, EPJ juniorů v Žilině a Závodu olympijských nadějí v polském Białystoku. Více v článku.

Alžběta Hrušková ovládla ČP v Sokolově

Předposlední díl Českého poháru v krátkém triatlonu se konal v Sokolově. Alžběta Hrušková premiérově ovládla absolutní pořadí žen a Jiří Kalus finišoval v absolutním pořadí mužů na druhém místě. Výborně si vedli i další členové KONRAD TOOLS TEAMU. Více v článku.

Vendula Frintová šestá na ME v olympijském triatlonu, Gajdošová 15., Čelůstka 17.

Vendula Frintová vybojovala na mistrovství evropy v olympijském triatlonu, které se konalo v Glasgow (GBR), 6. místo. Dařilo se i dalším zástupcům KONRAD TOOLS TEAMU. Romana Gajdošová doběhla na 15. místě a Jan Čelůstka vybojoval v mužském závodě 17. místo.