Aktuality

Lukáš Kočař vítězem Krušnomana a Valachy duatlonu

Lukáš Kočař ovládl Krušnomana - MČR v dlouhém duatlonu a první díl seriálu ČP v dlouhém triatlonu. Týden po vítězství na Valachy duatlonu, zvítězil Lukáš i při těžkém Krušnomanovi. Miloslav Bayer vítězem ve své kategorii. Gratulujeme!

Vendula Frintová sedmá v závodě seriálu MS v Yokohamě

Vendula Frintová vybojovala v závodě seriálu mistrovství světa (WTS) v japonské Yokohamě vynikající 7. místo. Další členka KONRAD TOOLS TEAMu Romana Gajdošová doběhla na 36. místě.

Romana Gajdošová ovládla Československý pohár v Bratislavě

První závod Českého a zároveň Slovenského poháru v krátkém triatlonu se konal v Bratislavě. Na tratích supersprintu (150m plavání, 5km kolo, 1,5km běh) se z našeho KONRAD TOOLS TEAMu nejlépe vedlo Romaně Gajdošové, která v ženském závodě zvítězila.

Vendula Frintová jedenáctá v seriálu MS

Premiérově se na Bermudách konal druhý podnik Světové série v triatlonu. Triatlonistka Vendula Frintová na něm podala velmi pěkný výkon a obsadila celkovou 11. pozici.

ČP v aquatlonu Karviná

ČP v aquatlonu 2018 pokračoval dalším závodem v Karviné. Závodníkům KONRAD TOOLS TEAMU se dařilo výborně. Vítězství vybojoval Filip Tlamka (dorost) a Jakub Marek (st. žáci), na 2. místě doběhla Tereza Charvátová (dorost) a 6. doběhla Anna Kušová (st. žačky). Gratulujeme!

KONRAD TOOLS TEAM vybojoval na MČR v aquatlonu 6 medailí

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali v Jablonci nad Nisou v rámci MČR v aquatlonu 5 individuálních medailí a jednu zlatou klubovou. Gratulujeme!

Romana Gajdošová čtvrtá v závodě EP Quarteria (POR)

Romana Gajdošová vybojovala vynikající 4. místo v závodě EP v portugalské Quarteiře. Od vítězství ji dělilo pouze 12s.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu zahájili sezónu

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu se postavili na své první ostré starty sezóny. Vendula Frintová vybojovala výborné 14. místo v závodě WTS Abu Dhabi. Alžběta Hrušková zvítězila na prvním závodě ČP v aquatlonu v Českých Budějovicích.

Nový titulární partner klubu - firma KONRAD TOOLS

Děkujeme novému titulárnímu partnerovi - firmě KONRAD TOOLS za podporu do dalších sezón. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že nám všem přinese vynikající výsledky! Nový název klubu je KONRAD TOOLS TEAM.

Vendula Frintová vyhrála SP ve Španělské Huelvě!

Vendula Frintová podruhé v kariéře vyhrála závod světového poháru. Poprvé se ji to povedlo v roce 2010 v australské Mooloolabě a podruhé o tomto víkendu ve španělské Huelvě. (J.Seidl)

« | 1 2 3 | »
Zpět>>

Partneři

Konrad Tools
newbalance Renault Opportunity SGLD Brno
Sportareál Družstevní Autosklo Roger
EKOL BRNO Město BRNO
Sponser food Jihomoravský kraj
© Copyright KONRAD TOOLS TEAM
WD