Aktuality

Vendula Frintová druhá na SP v Karlových Varech

Vendula Frintová vybojovala 2. místo v domácím SP v Karlových Varech. Další reprezentanti EKOL TEAMu Jan Čelůstka a Romana Gajdošová doběhli na 18. respektive 19. místě. Gratulujeme!

Lukáš Kočař mistr ČR ve středním triatlonu, Jan Čelůstka 27. v seriálu MS

Ve Žďáře nad Sázavou vybojoval suverénním výkonem Lukáš Kočař titul mistra ČR ve středním triatlonu! Jan Čelůstka absolvoval předposlední závod seriálu MS ve Stockholmu a doběhl na výborném 27. místě.

Čelůstka a Gajdošová vítězi MČR ve sprinttriatlonu v Táboře, Hrušková 7. v EPJ

Jan Čelůstka a Romana Gajdošová ovládli závod MČR ve sprinttriatlonu v Táboře a doběhli na prvních místech. Dále v absolutním pořadí mužů doběhl na 4.místě

Závodníci EKOL TEAMu o víkendu nejúspěšnější!

Závodníci EKOL TEAMu o víkendu závodili v závodech ME, ČP a ZON. Na ME dorostu vybojovala výborné 7. místo Alžběta Hrušková. Jan Čelůstka a Romana Gajdošová zvítězili v závodě ČP v krátkém triatlonu.

Romana Gajdošová čtvrtá na EP v Holtenu

Trio závodnic EKOL TEAMu reprezentovalo na EP v holandském Holtenu. Výborně se vedlo Romaně Gajdošové, která doběhla v závodě žen na 4. místě pouhé 2 sekundy za 3. místem. V závodě juniorek doběhla na 21. místě Alžběta Hrušková a 29. doběhla Lucie Kučerová. Gratulujeme!

Vendula Frintová bronzová na ME ve sprint triatlonu

Týden po ME v olympijském triatlonu vybojovala Vendula Frintová 3. místo na ME ve sprint triatlonu. Další závodnice EKOL TEAMu Romana Gajdošová doběhla na 25. místě. Gratulujeme!

« | 1 2 3 | »
Zpět>>

Partneři

Konrad Tools
newbalance Renault Opportunity SGLD Brno
Sportareál Družstevní Autosklo Roger
EKOL BRNO Město BRNO
Sponser food Jihomoravský kraj
© Copyright KONRAD TOOLS TEAM
WD