Aktuality

ČP v aquatlonu Karviná

ČP v aquatlonu 2018 pokračoval dalším závodem v Karviné. Závodníkům KONRAD TOOLS TEAMU se dařilo výborně. Vítězství vybojoval Filip Tlamka (dorost) a Jakub Marek (st. žáci), na 2. místě doběhla Tereza Charvátová (dorost) a 6. doběhla Anna Kušová (st. žačky). Gratulujeme!

KONRAD TOOLS TEAM vybojoval na MČR v aquatlonu 6 medailí

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali v Jablonci nad Nisou v rámci MČR v aquatlonu 5 individuálních medailí a jednu zlatou klubovou. Gratulujeme!

Romana Gajdošová čtvrtá v závodě EP Quarteria (POR)

Romana Gajdošová vybojovala vynikající 4. místo v závodě EP v portugalské Quarteiře. Od vítězství ji dělilo pouze 12s.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu zahájili sezónu

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu se postavili na své první ostré starty sezóny. Vendula Frintová vybojovala výborné 14. místo v závodě WTS Abu Dhabi. Alžběta Hrušková zvítězila na prvním závodě ČP v aquatlonu v Českých Budějovicích.

Nový titulární partner klubu - firma KONRAD TOOLS

Děkujeme novému titulárnímu partnerovi - firmě KONRAD TOOLS za podporu do dalších sezón. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že nám všem přinese vynikající výsledky! Nový název klubu je KONRAD TOOLS TEAM.

Vendula Frintová vyhrála SP ve Španělské Huelvě!

Vendula Frintová podruhé v kariéře vyhrála závod světového poháru. Poprvé se ji to povedlo v roce 2010 v australské Mooloolabě a podruhé o tomto víkendu ve španělské Huelvě. (J.Seidl)

Vendula Frintová druhá na SP v Karlových Varech

Vendula Frintová vybojovala 2. místo v domácím SP v Karlových Varech. Další reprezentanti EKOL TEAMu Jan Čelůstka a Romana Gajdošová doběhli na 18. respektive 19. místě. Gratulujeme!

Lukáš Kočař mistr ČR ve středním triatlonu, Jan Čelůstka 27. v seriálu MS

Ve Žďáře nad Sázavou vybojoval suverénním výkonem Lukáš Kočař titul mistra ČR ve středním triatlonu! Jan Čelůstka absolvoval předposlední závod seriálu MS ve Stockholmu a doběhl na výborném 27. místě.

Čelůstka a Gajdošová vítězi MČR ve sprinttriatlonu v Táboře, Hrušková 7. v EPJ

Jan Čelůstka a Romana Gajdošová ovládli závod MČR ve sprinttriatlonu v Táboře a doběhli na prvních místech. Dále v absolutním pořadí mužů doběhl na 4.místě

Závodníci EKOL TEAMu o víkendu nejúspěšnější!

Závodníci EKOL TEAMu o víkendu závodili v závodech ME, ČP a ZON. Na ME dorostu vybojovala výborné 7. místo Alžběta Hrušková. Jan Čelůstka a Romana Gajdošová zvítězili v závodě ČP v krátkém triatlonu.

« | 1 2 3 4 5 | »
Zpět>>

Partneři

Konrad Tools
newbalance Renault Opportunity SGLD Brno
Sportareál Družstevní Autosklo Roger
mySASY Město BRNO
Sponser food Jihomoravský kraj
Kam za sportem v Brně
© Copyright KONRAD TOOLS TEAM
WD